پیکتور در زمینه طراحی و فروش مجموعه طرح های ایرانی (وکتور، عکس و لایه باز) فعالیت خود را آغاز کرده و مفتخر است که با فراهم نمودن آثاری با کیفیت و حرفه ای رضایت شما را را جلب کند.

قوانین و مقررات :

کلیه فعالیت های pictoor منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین و مقررات pictoor تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و استفاده مستمر شما از سایت pictoor  به منزله پذیرش هرگونه تغییر است.

خرید فایل از پیکتور به آدرس www.pictoor.com هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده و فایل خریداری شده صرفاً جهت استفاده و چاپ در آن واحد تجاری  ارائه می­گردد.

کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای سایت و طرح ها (رایگان و غیر رایگان) متعلق به مجموعه پیکتور بوده و کپی، انتقال و فروش مجدد بخشی یا تمام فایل های دانلود شده ممنوع و شامل پیگرد می باشد. همچنین هر گونه تغییر یا تحریف در فایل های سایت و نشر آن به هر طریقی (در فرمت های مختلف مانند ایندیزاین، افترافکت و دیگر نرم افزارهای مشابه) ممنوع است.

به دلیل اینکه هیچگونه تغییر، ویرایش و آموزشی توسط مجموعه پیکتور انجام نمی­ شود، ضروری است که خریداران  فایل­ها با نرم ­افزارهای گرافیکی و ویدئویی آشنایی داشته باشند و تغییرات دلخواه را خود بر روی فایل­ها اعمال نمایند.

پیکتور متعهد به احترام به حریم خصوصی اطلاعات شخصی افرادی است که با آنها ارتباط دارد.مسئولیت حفظ و نگهداری از اطلاعات ورود به حساب کاربری شامل پست الکترونیک، رمز عبور و اطلاعات شخصی درج شده بر روی سایت پیکتور، بر عهده کاربران است. برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند و در هنگام بستن سایت از حساب کاربری خود خارج شوند. تنها راه بازیابی رمز عبور از طریق پیامک به شماره تلفن همراه شما است، پس در صحیح بودن شماره تلفن همراه خود هنگام ثبت نام دقت نمایید.

این وب‌سایت متعلق به مجموعه پیکتور می‌باشد . پیکتور دسترسی و استفاده شما از این سایت را منوط به قبول قوانین مربوطه می‌داند که با دسترسی و استفاده از این سایت شما این قوانین را قبول کرده‌اید و نیازی به اخذ امضاء از شما نیست.